Beties Yılbaşına Özel Pasta Tasarımları - |

Beties Yılbaşına Özel Pasta Tasarımları

ÇİKOLATA SEPETİ Aranıza yeni katılan bebeğiniz için, yakın dostlarınıza vereceğiniz hoş geldin bebek partisi için özel tasarlanan bebek temalı Çikolata Sepeti, konuklarınızın oldukça hoşuna gidecektir. Özenle hazırlanmış olan küçük kek parçalarının üzerine kavrulmuş ceviz, fındık ve fıstık malzemeleri kişinin isteği üzerine eklenip, farklı tatlardan oluşan sos ile bezenmesi sonucu ortaya çıkan mükemmel lezzetler, sizlerin ve misafirlerinizin damaklarında unutulmaz bir tat bırakacaktır.

çam ağacı

 

Bunun yanı sıra ilginç Butik Kurabiye sepetleri, eş ve dostlarınıza özel günlerinde gönderilecek en hoş sürprizlerden biri olacaktır. Aynı zamanda doğum günlerini renklendiren Tasarım pastalar kişiye özel sınırsız görsellikte tasarlanabilmekte olup, çocuğunuz veya eşiniz için son derece eğlenceli ve unutulmaz bir anı olarak kalacaktır. Bilindik bir konuk ağırlama düzeni dışına çıkmak ve daha çok görsel odaklı bir masa hazırlamaksa maksadınız, o halde mutlaka cupcake çeşitlerine de bir göz atmanızda fayda vardır. Ürünlerimiz kendi içinde son derece şık, değişik tasarımlardan oluşmakta ve sizin hazırlayacağınız komedi veya romantik konseptine uyarlanacak çeşitliliğe sahiptir.

yazı

Düğün ve nişan törenlerinde masaları süsleyen görselliğe sahip olan Özelkurabiyeler yada Çikolata Sepeti, yakın bir arkadaşınızın iş yerinde terfi etmesini tebrik amaçlı da gönderilmesi son derece ince bir davranış olacaktır. Sevdiklerinize klasik çiçek göndermek yerine biraz daha farklılık ve özen gerektiren tasarım ürünler gönderebilir ve ne sizin için ne kadar çok değerli olduğunu hissettirebilirsiniz.

 

Leave a Comment