BİR ANNENİN GÜNLÜĞÜ

10155575_10152239246252740_2438817324319268397_n

 

SİZ HER ŞEY İYİ VE GÜZEL OLSUN DİYE UĞRAŞIRSINIZ.

ELİNİZDEN GELENİ FAZLASIYLA YAPMAK İÇİN ÇABALARSINIZ. GÜCÜNÜZÜN TÜKENDİĞİNİ HİSSEDERSİNİZ, YERE DÜŞSENİZ DE EMEKLEMEK İÇİN ÇABALARSINIZ VE EMEKLEMEYİ BAŞARIRSINIZ.

YERE DÜŞTÜĞÜNÜZ VE EMEKLEMEYE ÇALIŞTIĞINIZ SÜRE İÇİNDE YAŞANANLAR ASLINDA SİZİ YARALAR. DESTEK OLMAK YERİNE KÖSTEK OLANLAR, ACINIZI, SIKINTINIZI ANLAMAYANLAR. SİZ ÜZÜLDÜĞÜNÜZDE MUTLU OLANLAR.

AMA DEVİR ÖYLE BİR DEVİR Kİ, GÜN GELİR DEVRAN DÖNER..  ZAMANI GELDİĞİNDE, BU SEFER,  SİZİN ÜZÜNTÜ DUYDUĞUNUZ ŞEYLERDE MUTLU OLANLAR YERE DÜŞECEKTİR.

İNSANSANIZ EĞER SİZ DÜŞENE TEKME ATAMAZSINIZ. MUTSUZLUĞUYLA MUTLU OLAMAZSINIZ. ACILARIYLA DALGA GEÇEMEZSİNİZ VE NANKÖRLÜK EDEMEZSİNİZ.

EĞER ÇALIŞAN BİR ANNEYSENİZ VE GÜN BOYU YAVRUNUZDAN AYRI KALMAYA MECBURSANIZ, SİZ İÇİNİZDE ÇOK ACI ÇEKSENİZ DE YİNE DE ÇOK GÜÇLÜSÜNÜZDÜR.

TÜM ÇABALARINIZ YAVRUNUZ İÇİNDİR. ONUN DAHA İYİ BİR ORTAMDA DAHA RAHAT BİR ŞEKİLDE YAŞAYIP MUTLU OLMASI İÇİNDİR.

BEN DE İSTERDİM SABAHLARI YAVRUMUN KOKUSUYLA UYANMAYI, GÖZLERİMİ AÇTIĞIMDA SICACIK BİR GÜLÜMSEMEYLE KARŞILAŞMAYI, BOYNUMA SARILAN O MİNİK ELLERİ.

ALLAH ÇALIŞAN ANNELERE SABIR VERSİN EN BÜYÜK DİLEĞİM O.

AMA RABBİM ANNELERE DESTEK YERİNE KÖSTEK OLANLARI DA ISLAH ETSİN.

 

KİMSEYİ RAHATSIZ ETMEDEN İÇİMDEKİLERİ PAYLAŞMAK İSTEDİM, ARA SIRA BU ŞEKİLDE PAYLAŞIMLARIM OLABİLİR. BENİM DE BİR ŞEKİLDE RAHATLAMAYA İHTİYACIM VAR. UMARIM SİZLERİ SIKMAM VE ÜZMEM.

 

 

Leave a Comment