EN YENİ ALYANSLAR

En yeni alyanslar!
Evlilik sezonu için son günler… Hayatın en özel anlarını oluşturan nişan ve söz merasimlerinde bir ömür boyu ayrılmamak için takılan o değerli halkalar, çocuk ve torunlarınıza yıllar sonra bile gösterebileceğiniz, hayatın farklı noktalarında sizlerin hep parmağında bulunan ve yaşantınıza şahitlik eden alyanslar, yepyeni modelleri ile beğenimizi kazanmaktadır.
Her defasında yepyeni tasarımlar ile görücüye çıkan alyans modelleri, altın uygulamaları ile satışa sunulmaktadır. Hem beyaz hem de sarı altın renkleri ile farklı zevklere kolayca hitap edebilmektedir.
En yeni alyans modellerine bakıldığında;
Taşlı detaylar;
Alyans tercihleri yapanlara farklı bir şıklık sunan taşlı alyans modelleri ile parmaklarda istenen şıklık sağlanmaktadır. Yüzüklerin orta kısmında yer alan minik taş detaylar göz kamaştıran bir görüntüye sahiptir.
Farklı renklerin bütünleşmesi: alyans modelleri konusunda kararsız kalanlar için ikisi bir arada uygulamalar bulunuyor. Hem beyaz hem de sarı altın bütünleşmesi ile şahane tasarımlar gün yüzüne çıkmakta.
İkili modeller: bir taşla iki kuş vurmaktan hoşlananlar için özel olarak tasarlanmış alyanslar, beş taş eklentili seçenekleri ile hem bütçe dostu hem de parmaklarınızda asillik kazandıran özelliklerden oluşuyor.
Bu sezon alyans modelleri bu şekilde karşımıza çıkıyor bir sonraki sezon hangi modeller ile karşılaşacak ve ne tür altın yüzükleri parmaklarımızda bulunduracağımızı bir sonraki yazımızda bulabilir ve en özel merasimleriniz için şimdiden planlar yapmaya başlayabilirsiniz.

alyans

alyans

alyans

alyans

alyans

alyans

alyans
alyans

alyans

alyans

alyans

alyans

Resimlerdeki ürünler https://www.altinbas.com/ sitesinden alınmıştır.

Leave a Comment