İlginç Tasarımlarla Pastalar, Cupcakeler Ve Çikolatalar - |

İlginç Tasarımlarla Pastalar, Cupcakeler Ve Çikolatalar

 

1

Sevdiğinizi mutlu etmek artık çok daha kolay ve çok daha ilginç olabilir. Özellikle tatlı seviyorlarsa onlara özel günlerde ya da yıldönümleri veya doğum günleri gibi günlerde pastalar, Cupcakeler ve çikolatalar hediye edebilirsiniz. Güzel resimli pastalar, kurabiyeler yaptırabilirsiniz..

2

Çikolata sepeti seçeneklerden biri örneğin. Sevdiğiniz ya da hediye edeceğiniz kişinin damak tadına uygun çikolata topları sepeti sipariş edebilirsiniz. Klasik pasta siparişlerinden sıkıldıysanız Beties sizler için pasta siparişi hizmeti de veriyor ve böylece istediğiniz tasarımdaki pastaları da sizlerle buluşturuyor. Böylece doğum günleri gibi özel günler çok daha anlamlı geçebiliyor. Pasta siparişi yanında cupcake siparişi hizmeti de veriliyor. Muhteşem cupcakeler ile sevdiklerinizi mutlu etmek artık sizler için de oldukça keyifli olacak. Aynı zamanda hediye pasta siparişi vererek farklı tasarımda bir pasta seçerek hediyenizi çok daha anlamlı kılabilirsiniz. Beties bu farklı tasarımları aynı zamanda sizlere oldukça uygun fiyatlarda sunuyor ve böylece sizlerin memnuniyetini de sağlamaya çalışıyor. Çok sayıda pastaya cupcake’e ya da çikolataya ihtiyacınız varsa kurumsal çikolata siparişi ile Beties’e ulaşabilir ve ihtiyacınız kadarını kolayca karşılayabilirsiniz.

 

3

Hayattan sıkılanların hayatına anlam katması için Beties sizleri hayal gücünüzle buluşturuyor.. Sevdiklerinizi daha çok mutlu etmek için aklınızdan geçenleri gerçeğe uyguluyor ve mükemmel sonuçlar alıyor..

Beties ile pasta dünyasında sınır tanımayacaksınız..

http://www.beties.com/

T: 0216 611 2 611
F: 0216 611 26 17

info@beties.com

Leave a Comment