Saltysardine Ürünleri - |

Saltysardine Ürünleri

Arkadaşlar size iki adet üründen bahsetmek istiyorum. Bunlardan bir tanesi Fıxos.
Artık, renkli ve beyaz çamaşırlarınızı bir arada yıkamaktan korkmayacaksınız. Bu ürün, beyaz ve renkli çamaşırlarımızı bir arada yıkamamızı sağlıyor. Özellikle benim için çok avantajlı bir ürün. Çünkü;
Ben haftalık açarım makinemi. Haftalık olmasına rağmen renkli ve beyazlar 1 makineyi dolduracak hale gelmez, bazen. Ayrı ayrı makine açmakta istemiyorum açıkcası. Bekleyeyim desem yıkanması gereken çamaşırlar var, bu ürün tam bana göre. Artık makinemi renkliler ve beyazlar için ayrı ayrı açmama gerek kalmayacak. Üstelik elektrik ve sudan da tasarruf etmiş olacağım. Renkliler beyazlara karışmayacak. İşte sloganımız Artık Rekliler ve Beyazlar Bir Arada.. Fixos ne yaptı, biz ev hanımları için büyük kolaylıklar sağladı. Nasıl mı ? Fixos 50 yıkamaya kadar dayanıklı olan bu ürünü biz ev hanımları için üretti. Tasarruf üstüne tasarruf etmemizi sağladı. Ee daha ne yapsın. Eğer bu ürünü temin etmek isterseniz,
Ürün Fiyatı Çok Uygun Sadece, 12 TL. (KDV Dahil)
 Saltysarsine tıklayarak online sipariş verebilirsiniz.
Ürünü İncelemek İçin ; Tıklayınız,
Fixos
Fıxos, Çamaşır makinesine beyaz çamaşırlarla beraber renkli çamaşırların karışması halinde, yıkama suyuna çıkan renkli boyanın tamamı Fıxos tarafından emilip beyaz çamaşırların renklerinin bozulmamasını sağlar. Böylece beyaz çamaşırların parlak ve canlı görünmelerini, renkli çamaşırların da renklerinin birbirine geçmeleri engellenir. En önemli avantajı da tek bir seferde daha fazla çamaşır yıkanabileceğinden enerji, su ve zaman tasarrufu sağlanır. Fıxos 50 yıkamaya kadar dayanır.
Yararları
· Tüm Çamaşırlarınızı renk ayrımı yapmadan bir seferde yıkayabileceğinizden su ve enerji tasarrufu sağlar.
· Boyalı su kanala atılmadığından çevre dostudur.
· Sağlığınızı etkileyecek hiçbir zararlı kimyasal madde içermez.
· %100 doğaldır.
Kullanım Şekli
· Çamaşırlarınızı renkli ve beyaz ayırımı yapmadan makinenize yerleştiriniz.
· Çamaşırlarınızın üzerine FIXOS’u koyununz.
· Deterjanınızı ekleyip makinenizi çalıştırınız.
· FIXOS’u her sıcaklıkta kullanabilirsiniz.
· Yıkama işleminden sonra FIXOS’u çıkartıp sonraki kullanımlar için ayırınız. Rengi, çamaşır makinasında boyasını salan çamaşırların boyasını üzerine çekeceğinden değişecek ve zamanla koyulaşacaktır. Çevresinde bulunan dikişin rengine geldiğinde bu bezi toz bezi olarak kullanabilirsiniz.
Sonuç
· Çamaşırlarınızı makineden çıkardığınızda renklerinin birbirlerine karışmadıklarını göreceksiniz.

Bahsetmek istediğim bir diğer ürün ise, Saltywasher Color.

Saltywasher Color ‘u Cumartesi günü kullandım, çamaşırlarımda ayrı bir yumuşaklık, ayrı bir koku ve ayrı bir beyazlık olduğunu fark ettim. Makinemin kapağını açar açmaz, Saltywasher Color ‘un banyoma verdiği koku, kendimi limon bahçesinde hissetmeme neden oldu. Rahatsız etmeyen tam aksine sürekli limon kokusunun ferahlığını hissetme gereği duyuyorsunuz. Havanın yağmurlu oluşundan dolayı çamaşırlarımı sık kullanmadığım yemek odama asmam gerekiyordu. Çamaşırlarımı astıktan sonra mutfağa gidip geri döneceğim anda limon ferahlığının mutfağa kadar ulaştığını farkettim. Bu arada mutfağım ile yemek odası arasında 5-6 metre bulunmakta. Bu kadar kısa sürede kokunun yayılması beni şaşırttı doğrusu. Kuruyan çamaşırlarınızı ellediğiniz de daha önce kullandığınız yumuşatıcılarla arasındaki farkı hissedeceksiniz. Üstelik bu ürünü kullandığınız anda ayrı bir yumuşatıcı kullanmanıza gerek kalmayacak.
Ürün Fiyatı Çok Uygun. Sadece 8TL. (KDV Dahil)
Saltysardine, tıklayarak online sipariş verebilirsiniz.

Ürünü İncelemek İçin ; Tıklayınız,

Saltywasher çamaşır makinesi deterjanı, limon kabuğundan elde edilen limon terpeninden üretilmektedir. Limonun mucizevi gücü sayesinde üstün bir yıkama, temizleme ve yağ sökme kabiliyetine sahiptir.
İçeriğinde tuz olmadığından YUMUŞATICI kullanmanıza gerek yoktur! Muhteşem limon kokusu ile tüm çamaşırlarınız mis gibi kokar!
Bu üründeki tüm maddeler, doğada biyolojik olarak zararsız maddelere dönüşebilir.
Bu ürün çevre koruması için özen gösterilerek geliştirilmiştir.
1 LT lik ambalajlarda satılmaktadır.
Az kirli çamaşırlar için 125 ml
Normal kirli çamaşırlar için 150 ml
Çok kirli çamaşırlar için 175 ml kullanılması önerilir.

Özellikler:

Artık özel günlerinizde hazırlıksız yakalanma kâbusuna son!

Bu iç çamaşırına uygulanan son teknoloji ile kan ve akıntı özel nano yüzey tarafından kontrol altına alınarak sizi rahatsız etmesi engellenir. Böylece özel günlerinizin başladığı ilk 3-4 saat boyunca hiçbir ekstra koruma kullanmanıza gerek kalmaz.

Emilen kan veya akıntının, kesinlikle dış yüzeye geçmesi engellenerek hiç bir leke oluşumuna fırsat vermez ve bu sayede üzerine giyilen kıyafete olası bulaşmaları engeller.

Yıkandıktan sonra leke bırakmaz.

Kumaşı ütülemeniz her yıkama sonrasında çamaşırınızdaki bu özelliğin aktive edilerek devam etmesini sağlayacaktır.

Bambu yapısı gereği anti bakteriyel özelliklere sahip olup bakteri ve koku oluşumunu engeller.

Sertifikalıdır.

1 Comment

  1. *Degisik Tatlar* diyor ki:

    evet hepsi çok güzeller payklaşım için teşekkürler cnm

Leave a Comment