Temizlikte Tek Çözüm TURMEPA!!

Turmepa Temizlik Ürünleri Ziyaret Etmeyi Unutmayın..
TURMEPA ürünlerini yeni keşfettim, işimi o kadar kolaylaştırdı ki anlatamam. Kısıtlı zamanlarınızda, elinizin altında bulunması gereken bir ürün. Kokusu, leke çıkarıcı ve çevre dostu olmasıyla kalitesinden ödün vermeyen bir marka TURMEPA.
Ürünlerin hepsi, cilde zarar vermediği gibi fayda da sağlıyor. Hoş kokusu, cilt dostu oluşu ve temizlikteki amacımıza kısa yoldan ulaştırması, herkezin işini kolaylaştıracağa benziyor.
Örneğin; Benim işimi kolaylaştırdı nasıl mı?
Ev temizliği yaptığım sırada, Turmepa Genel Yüzey Temizleyici ürününün kapağını açmamla kokusunun burnuma gelmesi bir oldu. Yerleri sildikten sonra, temizliğin farkına varmamak elde değildi. Temizliğin ve kokusunun kalıcı özellikte olması dikkat çekiçi. Yüzeyleri temizlemesinin yanı sıra, parlatmasıyla da genel ve çok amaçlı temizleyici görevini de üstleniryor. Yüzey temizleyici ile ilgili aramış olduğunuz tüm özellikler Turmepa Genel Yüzey Temileyicisi ‘nde mevcuttur.
Turmepa Sıvı El Sabunu, ile elinizi yıkamak artık çok keyifli. Bazı el sabunlarını kullanırken köpürmüyor, kokmuyor, çok sıvı ve kalitesiz diye söylenir dururuz. Turmepa Sıvı El Sabunu ‘nda bu şekilde şikayetlerde bulunmayacaksınız. Avucunuza çok az miktarda el sabunu sıkın ve su ile yıkamaya başlayın. Kokusunun hemen dağıldığını ve uzun süre elinizden çıkmayacağını göreceksiniz. Hemen köpürecek üstelik kaliteli bir ürün sayesinde cildinize de zarar gelmeyecek. Turmepa cilt dostudur.
Hatta ben elimi yıkadıktan uzun bir süre sonra hoş bir koku geldiğini fark ettim ve elimi kokladım. İnanamadım elim hala el sabunu kokuyordu.. Aradığınız tüm özellikler Turmepa Sıvı El Sabunu ‘nda mevcuttur.
Turmepa Ağır Yağ Çözücü, ahh ahh işte tam aradığım ürün. Sana kavuştuğum için çok şanslıyım.
Mutfakta, ocakta, dolapta, yerde bir şekilde yağ kalıntılarına rastlıyoruz öyle değil mi? Peki bu yağları nasıl çıkarıyorsunuz? Sıcak suda bekletmek, markasız, kalitesiz ürünleri üzerisine sıkıp saatlerce beklemek mi? İşte saatlerce beklemeye gerek kalmadı. Turmepa bunu biz ev hanımları, kısa zamanda işlerini kolaylaştırmak isteyen hanımlar ve beyler için düşündü. Her türlü yağ lekesi, motor yağı,zift, katran ve boya lekelerini kolaylıkla temizler. Bitki özlü hammaddelerin bileşimi ile yağlı ve kirli yıkanabilir yüzeylerde temizlik ve parlaklık sağlar. Çok faydalı, zararsız, güzel kokusu olan bir ürün. Yağ lekesinin üzerine sıkın. Lekenin ağırlığına göre 5-10 dakika bekleyin ve yumuşak bir bez ile silin. İşte bu kadar.. Leke çıkarıcı ile ilgili aradığınız tüm özellikler Turmepa Ağır Yağ Çözücü ‘sünde mevcuttur.
Ürünlerim gelir gelmez hepsini denemek ve memnun kalıp kalamayacağımı öğrenmek için denedim. Sonuç mu, tabi ki memnun kaldım. Turmepa Bulaşık Detererjanı ile bulaşık yıkamak işimi kolaylaştırdı. Yok köpürecek mi yok lekeyi çıkaracak mı diye düşünmüyorum artık. Sizlerin de bu ürünü kullanıp memnun kalacağınızı biliyorum. Deneyin, pişman olmayacaksınız. Ayarlı köpüğü sayesinde kolay durulama sağlar. Çevre ve cilt dostudur. Üstelik, deterjanların paketleri de çevre dostudur. Çevreye hiç bir zararı yoktur. Bulaşık deterjanından beklediğiniz özellikler,      
Turmepa Bulaşık Deterjanı ‘nda mvcuttur.
Ben deneyimlerimi ve sonuçlarımı sizler ile paylaştım. Sizlerin de bu ürünü deneyip memnun kalıp kalmadığınızı benim ve arkadaşlarınızla paylaşmanızı istiyorum.
DenizTemiz Derneği olarak insan ile doğa arasında denge kurulmasının, doğal kaynakları tüketmeden gelecek kuşakların ihtiyaçlarının karşılanmasının ve kalkınmada sürdürülebilirlik sağlanmasının hepimizin görevi olduğunu düşünüyoruz. Küresel ısınma ve kuraklığın ülkemizde ciddi tehditler oluşturduğu şu günlerde, TURMEPA, misyonu doğrultusunda önemli bir çalışmayı daha gerçekleştirdi:
Çevre Dostu Temizlik Ürünleri.
Hayatımız için çok önemli ve en kısıtlı kaynaklarımızdan biri olan sudan tasarruf edilmesi, aynı zamanda denizlerin korunması ve çevrenin kirletilmemesi ilkesinden yola çıkarak doğal hammaddelerden elde edilen, suda biyolojik çözünürlüğü olan, doğada biyolojik birikme yapmayan, ayarlı köpüğü sayesinde kolay durulama sağlayarak su tasarrufuna imkan veren ve ambalajları geri dönüşümlü ürünler hazırladık.
Çevre dostu TURMEPA markalı ürünlerimizi; Marinalar, Opet Bayileri, Migros, Tansaş, Makro, Koçtaş, Metro ve West Marine’den temin edebilirsiniz. Bu seçiminizle, ülkemiz deniz ve kıyılarının korunmasına, yaşanabilir bir çevreye sahip olma yolunda yaptığımız çalışmalara destek olabilirsiniz.
Şehirlerde, tüm atıkların kanalizasyonlarla, yer altı sularına, göl, nehir, derelere ve dolayısı ile denizlere karışabildiği düşünüldüğünde konunun önemi daha da ortaya çıkmaktadır. Kısıtlı su kaynaklarımızın kirletilmemesi ve tasarrufu açısından çok önemli olan bu ürünlerin satışından elde edilen gelir, deniz kirliliği ile mücadele amaçlı projelerde kullanılmaktadır.
Sıvı Sabun:
Deniz suyuyla bile ellerinizi temizlemek için özel olarak formüle edilmiştir. Cildinizin dostudur. Ellerinizi korur, bakımlı ve yumuşacık olmalarını sağlayarak hoş bir koku bırakır. Formulasyonu doğada çözünebilir özelliğe sahiptir.
Genel Yüzey Temizleyici:
Deniz suyuyla bile tüm yıkanabilir yüzeyleri temizler ve parlatır. Ana temizlik maddesi doğal hammaddelerden elde edilen ve doğada çözünebilen sabun bazlıdır.
Bulaşık Deterjanı:
Deniz suyuyla bile en ağır yağlı ve kirli bulaşıklarınızı temizlemek için özel olarak formüle edilmiştir; doğada çözünebilir özelliğe sahiptir. Ayarlı köpüğü sayesinde kolay durulama sağlar. Çevre ve cilt dostudur.
Ağır Yağ Çözücü:
Her türlü yağ lekesi, motor yağı,zift, katran ve boya lekelerini kolaylıkla temizler. Bitki özlü doğada çözünebilir hammaddelerin bileşimi ile yağlı ve kirli yıkanabilir yüzeylerde temizlik ve parlaklık sağlar.

1 Comment

  1. hayal perest diyor ki:

    siteye baktım ilk defa duydugum bi ürün ne yalan söyliyim siteye baktım da bence onlıne alısveris kısmını göremedim sanırım yok koysalardı daha iyi olurdu..

Leave a Comment